Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Захист магістерських проектів-2019. Фініш!

Захист магістерських проектів-2019. Фініш!

В останній робочий день 2019 року закінчився наш тижневий марафон під назвою «Захисти магістерських проектів». Це був надзвичайно цікавий для кафедри досвід, адже вперше серед випускників-менеджерів – велика кількість «дорослих» студентів: практикуючих лікарів, керівників медичних установ і громадських організацій.

Сьогодні державну комісію «лякали» сумною статистикою щодо захворюваності в Україні на серцево-судинні та онкологічні захворювання, пропонуючи реальні проекти, які будуть сприяти покращенню рівня здоров’я населення в регіоні.

Комісія відзначила блискучий захист проекту Тетяни Воронцової щодо відкриття інсультного центру в м. Рівне. Тетяна Вікторівна активно займається благодійною діяльністю і є координатором даного проекту, який є унікальним для України і вже отримав міжнародне визнання та винагороди.

Проекти наших відомих в регіоні лікарів-справжніх фахівців своєї справи, а тепер вже і дипломованих менеджерів — Ткача Олександра та Ткача Віктора, стосувались відкриття приватних медичних лабораторій, що в сучасних умовах є надзвичайно перспективним і дозволить підвищити рівень якості діагностичних послуг.

Свої магістерські роботи також успішно захистили Іван Караїмчук, Олександр Дякевич, Богуслав Полюхович, Катерина Хрящевська, Олег Любчик, Софія Самкевич, Тетяна Кардаш.

Всі магістерські роботи, які захищались, відзначались високим рівнем актуальності та обгрунтованості пропонованих управлінських рішень, використанням інструментарію проектного, інвестиційного, фінансового, кадрового менеджменту.

Кафедра менеджменту НУВГП вітає своїх випускників-магістрів 2019 року і щиро бажає вдалої реалізації усіх життєвих та професійних проектів!

  • On 29.12.2019
Tags: захист дипломів, магістратура, магістри 2019, менеджмент, Управління проектами

0 Comments