Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Відбір на роботу на першому курсі? Так, з Імперія-HR це можливо!

Відбір на роботу на першому курсі? Так, з Імперія-HR це можливо!

14 лютого студенти-менеджери відвідали кадрову агенцію “Імперія HR” , яка входить в 5 найбільших HR компаній України.  Всі залишилися під хорошим враженням.  Дружність та чіткість роботи колективу приємно здивувала.

Директор агенції, Наталія Ковальова, надихнула своєю обізнаністю та любов’ю до своєї справи. Студентам вдалося дізнатися про різні системи матеріальної і нематеріальної мотивації працівників. Не менш важливою була інформація про те , що агенція працює зі студентами для майбутнього працевлаштування не тільки  в інших компаніях , а і у себе. Для групи це стало хорошою новиною , оскільки більшість уже хотіло  спробувати себе у якійсь професії.

Тестування для студентів

Родзинкою заходу було те, що студенти пройшли тестування, яке проходять реальні кандидати на роботу, що дало можливість краще зрозуміти, яка професія їм краще підходить і чи зможуть вони бути керівниками в команді. Через декілька днів дізнаємося результати.

Наступного тижня у нас запланована зустріч з Наталею Ковальовою, де студенти матимуть змогу більш детально дізнатися про роботу компанії, вимоги до кандидатів на різні посади, тенденції на ринку праці та багато іншого.

Висловлюємо щиру подяку за цікаву екскурсію Наталії Ковальовій і всьому колективу «Імперії HR»!

  • On 16.02.2020
Tags: 1 курс, Імперія-HR, кадрова агенція, менеджмент НУВГП, практика

0 Comments