Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Тренінг з фінансової грамотності, розбір кейсів та зустріч з директором “Імперії HR» за один день? Для менеджерів — легко!

Тренінг з фінансової грамотності, розбір кейсів та зустріч з директором “Імперії HR» за один день? Для менеджерів — легко!

18.02 у студентів-менеджерів НУВГП був надзвичайно насичений та продуктивний день.

Все розпочалось із зустрічі з Наталією Ковальовою — директором « Імперії HR».

Завдання для менеджерів

Для кожної підгрупи було поставлене завдання у вигляді написання головних якостей, якими має володіти : офіс-менеджер , бухгалтер , системний адміністратор та менеджер з продажу. Всі  чудово попрацювали , проте перемогу отримала команда «Dream team ».

У процесі проведення цього невеличкого змагання Наталія розповідала про цікаві ситуації , з якими вона зіткнулась при підборі персоналу для своїх клієнтів . Ця інформація була досить важливою для наших студентів, оскільки невдовзі вони складатимуть  своє резюме та не повторять помилок про які розповідала жінка. Також Наталія Ковальова повідомила чудову новину  про те , що наші студенти найкраще склали тест на IQ і більшість з них може працювати на керівних посадах. Ця інформація дуже підбадьорила студентів!

Тренінг «Фінансова грамотність»

Зробивши невеличку перерву , щоб набратись сил група перейшла до тренінгу «Фінансова грамотність» . Менеджери із захопленням слухали директора відділення страхової компанії «StarLife» Максимчука Ігоря.

Хорошу активність проявив Довбета Олександр, директора фірми приємно здивувала його обізнаність в даному питанні. Метою тренінгу було дізнатись про способи отримання грошей для комфортного життя на пенсії. Група зосередилась на двох важливих чинниках : депозити та  пенсійне страхування. Тепер  з отриманою інформацією студенти впевнені , що вийшовши на пенсію не збанкротують , а навпаки проживуть в достатку .

Далі студенти приступили до розбору реальних кейсів Автограду. Завдання полягало у зменшенні плинності кадрів, враховуючи те, що компанія інвестує великі кошти у розвиток персоналу. Команди провели активну дискусію та гідно відстоювали свою думку. Можна сказати , що з цим завданням команди справились на чудовому  рівні!

Важливою для менеджерів була підтримка та допомога зі сторони куратора Руслана Миколайовича, він як ніхто причетний до успішно пройдених групою завдань.

Втомлені, проте щасливі студенти пішли відпочивати , щоб наступного дня штурмувати своєю активністю та цікавими запитаннями Льонокомбінат!

Приносимо велику вдячність всім ,хто має відношення до нашої навчальної практики за безцінний досвід та корисну інформацію.

  • On 19.02.2020
Tags: менеджмент, менеджмент НУВГП, навчально-тренінгова практика, перший курс, практика

0 Comments