Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

ТОВ «Т-Стиль» вразив студентів масштабом виробництва!

ТОВ «Т-Стиль» вразив студентів масштабом виробництва!

19 лютого 2020 року студенти-менеджери в рамках навчально-тренінгової практики відвідали ТОВ «Т-Стиль». Ця екскурсія стала продовженням знайомства з технологіями, процесами, вимогами ринку праці, що вже відбулись на ТОВ «Рівень ЛТД», ГК Автоград та «Імперії HR».

ТОВ «Т-Стиль»: основні напрямки діяльності

ТОВ «Т-Стиль», що було засноване в 2008 році на базі Рівненського Льонокомбінату, працює у сфері діяльності текстильної промисловості. Зараз Льонокомбінат має офіційний бренд «Goldi», який став дуже популярним серед споживачів. На сьогодні є 22 магазини з продукцією ТОВ «Т-Стиль» на території України та 2 магазини в Польщі: в Любліні та у Вроцлаві.

Екскурсія виробничими цехами

Працівник відділу управління персоналом провів студентам цікаву екскурсію виробничими цехами: показав обладнання та розповів про технологічний процес виготовлення полотна, яке експортується у різні країни світу.

Крім екскурсії, майбутні менеджери отримали основні відомості про можливе місце роботи та відповіді на всі питання, які їх цікавили.

А також дехто не втримався від  бажання розглянути й готову продукцію бренду «Goldi»:)

Щиро дякуємо керівництву ТОВ «Т-Стиль» за цікаву і змістовну екскурсію і сподіваємося на подальшу конструктивну співпрацю!

  • On 20.02.2020
Tags: Goldi, Кафедра менеджменту, менеджмент, менеджмент НУВГП, навчально-тренінгова практика, перший курс, практика, ТОВ "Т-Стиль"

0 Comments