Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Практика успішного менеджменту від ТОВ «Рівень ЛТД»

Практика успішного менеджменту від ТОВ «Рівень ЛТД»

11 лютого 2020 року студенти кафедри менеджменту НУВГП отримали можливість сходити на екскурсію до рівненської пивоварні «Рівень».

Ця екскурсія здійснювалась у рамках навчально-тренінгової практики студентів 1 курсу спеціальності «Менеджмент». Впродовж усієї екскурсії студенти встигли задати безліч цікавих питань працівникам підприємства.

Під час екскурсії студентам розповіли про історію розвитку підприємства, його сучасну структуру і досягнення. Окремий акцент ставився на процес приготування пива.

Також майбутніх менеджерів провели до виробничого цеху. Там розповіли про весь технологічний процес: з чого готують пиво, як і де його варять, методи відстою та бродіння, розлив та маркування продукції і на кінцевому етапі — упакування та відправлення.

Студентів, в першу чергу, здивували технології виробництва та його масштаб. Також варто відзначити дуже приємний, усміхнений та привітний персонал, який досконало та доступно розповів про процес приготування пива. Приємним сюрпризом було вручення студентам сувенірної продукції.

Кейси від ТОВ «Рівень ЛТД»

Наступного дня студенти розбирали реальні кейси, які надали працівники підприємства, та досліджувати фактори успіху бізнесу.

Для студентів це зовсім новий досвід. Висловлюємо велику вдячність керівництву ТОВ «Рівень» за цікаву навчальну екскурсію та сподіваємося на подальшу конструктивну співпрацю!

  • On 13.02.2020
Tags: екскурсія, Кафедра менеджменту, менеджмент, навчально-тренінгова практика, практика, ТОВ "Рівень"

0 Comments