Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Практичні поради від «Автограду» для майбутніх менеджерів з продажу

Практичні поради від «Автограду» для майбутніх менеджерів з продажу

17 лютого 2020 року студенти першого курсу спеціальності Менеджмент відвідали ГК «Автоград» — лідер автомобільного ринку Рівненщини. Під час екскурсії група мала можливість побувати у автосалонах Volkswagen, Skoda, Renault, Fiat, Nissan, Seat та Honda, а також побували у сервісі по ремонту автомобілів Renault і Nissan.

Спочатку майбутніх менеджерів познайомили з компанією в цілому за допомогою цікавого відеоролика.


Під час екскурсії студенти мали гарну нагоду поспілкуватися з своїми потенційними роботодавцями, а саме дізналися вимоги до працівників, принципи кадрової політики Автограду та специфіку продажу автомобілів різних марок. Також отримали кілька корисних порад, які обов’язково  візьмуть до уваги.


Варто відзначити, що Автоград цінує професійні кадри та намагається неабияк заохочувати своїх працівників. Вони виборюють різноманітні рейтинги, за що нагороджуються призами у вигляді закордонних поїздок, цінних подарунків і т.д.


Екскурсія була дуже цікавою, навіть більше — драйвовою! Першокурсники змогли доторкнутися до кожного автомобіля і посидіти за кермом, відчувши себе крутими водіями. Емоції переповнювали!


На закінчення екскурсії студенти отримали брендовані сувеніри.

Висловлюємо подяку ГК «Автоград» та персоналу за захоплюючу екскурсію та сподіваємося на майбутню співпрацю!

  • On 18.02.2020
Tags: Автоград, Кафедра менеджменту, менеджмент НУВГП, перший курс, практика

0 Comments