Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Наша гордість: найуспішніші захисти магістерських робіт!

Наша гордість: найуспішніші захисти магістерських робіт!

Цього року кафедрі менеджменту є чим пишатися! Адже серед наших магістрів, які захистили свої дипломні роботи 27 грудня, були не лише талановиті студенти, а й досвідчені лікарі:

— головний лікар Перинатального центру м. Київ Вікторія Біла з темою магістерської роботи «Проект створення приватного кабінету гінеколога» (керівник — Клименко О.М.);

— головний лікар Рівненської обласної дитячої лікарні Віталій Бойко з темою магістерської роботи «Стратегія розвитку КП «Рівненська обласна дитяча лікарня» на 2020-2025 роки» (керівник — Король Б.О.);

— завідувач Обласного центру ортопедії , травматології та вертебрології Рівненської обласної клінічної лікарні Валентин Піонтковський з темою «Проект медичного центру «Endo Clinic» (керівник — Кожушко Л.Ф.);

— завідувач післяпологового відділення Обласного перинатального центру  Рівненської обласної ради Світлана Бойко з темою «Проект впровадження автоматизованих медичних інформаційних систем на базі КП «Обласний перинатальний центр»(керівник — Король Б.О.).

Щиро радіємо з того, що керівники медичних установ почали розуміти важливість впровадження сучасного інструментарію менеджменту, а значить ми можемо очікувати підвищення якості та сервісу в сфері охорони здоров’я. Багато цьогорічних проектів є реальними і вже знаходяться на різних етапах впровадження.

Віталій Бойко, головний лікар КП “Рівненська обласна дитяча лікарня” представив проект стратегії розвитку лікарні до 2025 року. Це перший подібний проект у Рівненській області, який вже поданий на розгляд Рівнеоблради. Проект медичного центру «Endo Clinic», автором якого є доктор медичних наук, завідувач Центру ортопедії, травматології та вертебрології КЗ «Рівненська обласна клінічна лікарня» Піонтковський Валентин, вже знаходиться на стадії реалізації.

Комісія відзначила і надзвичайно цікавий проект нашого студента з Німеччини, Лінера Александера, який доповідав на англійській мові. Александер пропонує вирішити проблему автомобілів у м. Рівне, побудувавши багаторівневу парковку.

Своїми креативними ідеями та проектами порадували й інші магістри: Олександр Ушаков, Вікторія Голяка, Ірина Горбачевська, Марія Лінер, Сергій Мельник, Олена Сіранчук, Сергій Ничипорук, Микола Ошурко та Дмитро Дроженець!

Вітаємо всіх наших магістрів з таким потужним та успішним захистом! Бажаємо вам творчого натхнення, наполегливості та успіхів у всіх починаннях, здійснення усіх ваших мрій, і, звичайно ж, втілення у життя презентованих вами проектів!

А якщо Ви — абітурієнт, та тільки мрієте про освіту менеджера, ми підготували для Вас детальну інформацію щодо вступу у 2020 році!

  • On 29.12.2019
Tags: Вступ 2020, головний лікар, Кафедра менеджменту, магістри 2019, менеджмент, Управління проектами

0 Comments