Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Learning by Doing або як лікарі вчаться планувати свою роботу

Learning by Doing або як лікарі вчаться планувати свою роботу

Виявляється, лікарі теж полюбляють вчитися! Найкращий спосіб навчитися чомусь – почати це робити. Медична реформа в Україні змушує розвиватися наших лікарів не лише у своїй професії, а й освоювати суміжні, часто зовсім не пов’язані і нові знання, і компетенції. Ринок медичних послуг вже кілька років трансформується, тому аби не залишатися позаду, лікарям теж потрібно йти в ногу з часом та розвиватись.

Яскравий приклад – Рівненська обласна дитяча лікарня, працівники якої впродовж кількох років активно співпрацюють з викладачами нашої кафедри менеджменту НУВГП. Співпраця розпочалася ще у 2016 році, коли викладачі провели цикл тренінгів «Менеджмент медичного закладу у контексті реформування галузі«.

У якому форматі відбувається співпраця з лікарями?

Все максимально креативно і невимушено, активно та цікаво. Для формування образу лікарні майбутнього – візії – кожен працівник в режимі онлайн мав можливість висловити свої побажання («хотілки»). Побажання були різними: від особистих побажань високої заробітної плати до чітких рекомендацій придбати певний вид обладнання чи встановити безплатний WiFi передусім для пацієнтів. Всі зацікавлені у «світлому майбутньому» (своєму і закладу, в якому працюють) взяли участь у процесі стратегування. Результати онлайн-опитування довели, що найбільші бажання працівників у професійній сфері – це робота на сучасному медичному обладнанні у комфортних відремонтованих приміщеннях з можливістю зростати особистісно, зокрема: участь в тренінгах з управління стресом, конфліктами, ефективних комунікацій.

Результатом співпраці лікарів дитячої лікарні та наших викладачів стала сьогоднішня презентація проекту Стратегії розвитку обласної дитячої лікарні на період 2020-2025 рр. Наступним кроком буде затвердження Стратегії на сесії депутатів Рівненської обласної ради.

З допомогою викладачів нашої кафедри Кожушка Л.Ф., Короля Б.О., Костюкевича Р.М., Фроленкової Н.А. лікарі змогли чітко визначитися щодо:

— майбутнього своєї лікарні і як вони будуть до нього рухатися;

— потенціалу підприємства, який ще не є достатньо реалізованим;

— місії Рівненської обласної дитячої лікарні;

— стратегічних цілей, яких потрібно досягнути і наблизитися до візії – побудови Сучасної Європейської Багатопрофільної Лікарні, що надає широкий високоспеціалізований та унікальний спектр високоякісних медичних послуг для дітей Рівненської області.

Погодьтеся, навчання не пройшло даремно!

Якщо ж Ви – абітурієнт, і у Ваші плани входить у майбутньому розробляти стратегії та стати справжнім менеджером, тоді Вам варто переглянути інформацію про ВСТУП 2020 та подумати про подання документів на спеціальність «Менеджмент» до НУВГП!

  • On 12.12.2019
Tags: Вступ 2020, Кафедра менеджменту, НУВГП, стратегія

0 Comments