Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

For The Future: студенти-менеджери в SoftServe

For The Future: студенти-менеджери в SoftServe

20 лютого менеджери-першокурсники знайомилися з корпоративною культурою, цінностями, методологіями управління проектами та кращими маркетинговими практиками SoftServe.

Чому SoftServe?

Все дуже просто! В нашому місті (і матуть в багатьох інших містах України) це чи не єдина міжнародна компанія з такою якістю менеджменту, рівнем технологічності та масштабності. Мабуть, саме тому гасло “For The Future” найбільш точно відображає філософію і місію компанії.

Ось деякі факти. Літом 2019-го компанія відсвяткувала 26-ту річницю з дня заснування. В компанії працює приблизно 8000 людей по всьому світу, з яких 300 у Рівному. Компанія була заснована у Львові, другим містом у якому з’явився офіс компанії, було саме Рівне. SoftServe має представництва та офіси по всьому світу — США, Великобратанія, Німеччина, Польща та інші країни. Клієнти переважно іноземці, проте SoftServe має розвинену систему соціальної відповідальності, а тому створили багато сервісів та надали різного роду послуг і для українців.

Як все було?

Організацією навчальної екскурсії займалась маркетолог Наталія Холодова, яка у партнерстві з проектним менеджером Лесею Бендюк та рекрутерами Юлією Кулієвою та Надією Дворак подарувала студентам море позитивних емоцій та вражень. Окрема вдячність Марії Семенюк, без якої це все не відбулося б!!!

Першою зупинкою була кухня, де студентів пригостили смачною кавою, також вони відвідали зону відпочинку, де за словами project-менеджера Лесі окремі працівники проводять більше часу ніж за робочим столом. Гарною новиною було те що у компанії є власна школа англійської, у якій працівники та усі охочі мають змогу прокачати свій рівень англійської. До речі, наші студенти також отримали можливість вивчати англійську на онлайн-ресурсах SoftServe.

В ергономічній конференц-залі рекрутери Юлія та Надія ознайомили студентів з корпоративною культурою, цінностями, візією кампанії. Значну увагу надали питанням, що стосуються вимог та методів відбору персоналу. Студентів зацікавила інформація про те, що у компанії існує ІТ-академія, де можна пройти навчання, щоб згодом претендувати на роботу в SoftServe.

Студенти змогли “побрейнштормити” над вирішенням реального кейсу, що запропонувала Леся. Студенти не розгубилася і пропонували дуже креативні шляхи вирішення.

Родзинкою стала пропозиція Юлії взяти участь у конкурсі на вакантну “не деліверну” посаду в HR-відділі.

Ще раз дякуємо команді SoftServe та сподіваємося на подальші цікаві і корисні спільні заходи!

  • On 22.02.2020
Tags: SoftServe, менеджмент, менеджмент НУВГП, навчально-тренінгова практика, перший курс, практика

0 Comments