Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Леонід Кожушко — учасник Європейсько-українського форуму!

Леонід Кожушко — учасник Європейсько-українського форуму!

4-5 лютого 2020 року д.т.н., професор, завідувач кафедри менеджменту НУВГП Леонід Федорович Кожушко на запрошення Фонду «Інститут Східних досліджень» відвідав 13-тий Європейсько-український форум «Нові можливості. Старі загрози», який проходив у м. Жешув. Організатор Форуму – Фонд «Інститут Східних досліджень» (Foundation Institute for Eastern Studies).

У програмі форуму було виділено декілька блоків:

— Економіка;

— Європейська інтеграція та реформи;

— Міжнародна політика та безпека;

— Інвестиції та розвиток;

— Суспільство;

— Інновації.

Панельні дискусії Форуму

Під час Форуму Л.Ф. Кожушко брав участь у панельних дискусіях, спілкувався з європейськими та українськими політиками та політологами. Зокрема, Л.Ф. Кожушко взяв участь у таких панельних дискусіях Форуму:

— «Освіта майбутнього», на якій піднімалося питання підтримки розвитку сучасної системи освіти органами державної влади, науковими установами та бізнесом. Учасниками дискусії були Міністр науки та вищої освіти Польщі, ректори та провідні науковці польських та українських університетів;

— «Роль регіонів та міст у побудові взаємовідносин», де обговорювалися фактори, які допомагають та ускладнюють співпрацю між країнами. У дискусії взяли участь депутати та науковці з України, Польщі та Угорщини;

— «Міжнародна культурна кооперація як основа національного та регіонального розвитку», під час якої відбулося представлення рівненського регіону, обговорювалася роль засобів масової інформації, наукових та культурних установ при побудові взаємовідносин між країнами. Участь у дискусії взяли керівники музеїв, філармоній, театрів, асоціацій культурних ініціатив України, Польщі, Швеції та Угорщини;

— «Виведення трансформації України на новий рівень», де обговорювалися перші кроки нової влади та їх сприйняття суспільством. Учасниками даної дискусії стали експерти-економісти та політологи, депутати, аналітики, представники органів державної влади України, Чеської Республіки, Польщі, Данії.

Українська тематика на Форумі

Дискусії Європейсько-українського форуму також стосувались питань модернізації та розвитку потенціалу економіки України, формування органів місцевого самоврядування, використання українських природних ресурсів, економічного потенціалу регіонів України та можливості для кооперації з партнерами із Польщі та інших європейських країн. Також під час дискусій на Форумі розглядалося питання безпеки України у контексті європейських та світових відносин.

Участь у Форумі Європейсько-український форум «Нові можливості. Старі загрози» брали представники органів державної влади, провідні політики, політологи, керівники бізнесу, науковці та експерти з України, в тому числі й з Рівненської області, із країн-членів ЄС та інших країн.

  • On 17.02.2020
Tags: економічний форум, Кафедра менеджменту, Леонід Федорович Кожушко, форум

0 Comments