Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Претенденти на звання «Менеджер року — 2018»

Претенденти на звання «Менеджер року — 2018»

Літвінчук Вікторія Андріївна.

Студентка 4 курсу факультету менеджмент.

«…Мені 20 років і половину свого життя я розділяю зі спортом. В школі я займала посаду старости і в університеті продовжую дану діяльність. Пройшла 36-годинне стажування у ТОВ «Агробізнес» WBC НУВГП у 2017 році на посаді «Менеджер з постачання», у 2018 — «Директор». Умію працювати у команді, так як мій вид спорту — волейбол («сила кожного у сильному колективі»). Беру участь у конкурсі «Менеджер року» вже втретє, тому готова йти до кінця і перемога буде за мною!»

Якби я став(ла) організатором даного конкурсу я б…..?

«Забезпечила одну із потреб Д. Маккленда — потребу досягнення успіху ( прагнення до стандартів високої якості). Результативніші є ті люди, які розуміють наслідок досягнення мети. Це можна забезпечити шляхом високої конкуренції учасників та можливим стажуванням за професією або пізнавальною поїздкою на інше підприємство чи організацію для переможця конкурсу.»

Великі гроші це успіх для менеджера? Чому?

Великі гроші — це поняття для кожного різне. Для мене це може бути стартовим капіталом для власного бізнесу, для іншого — витрачання на власні потреби, без їх подальшого обертання. Тому, я вважаю, що гроші- це лише ресурс для успіху.

Чи хотіли б ви стати власником Apple? Для чого?

Хотіла б, але для надбання досвіду. Я маю на меті відкриття власного бізнесу, компанії, мережі чи іншого. Коли ти твориш сам, а не підлаштовуєшся під рух інших, це набагато корисніше, ти самореалізовуєшся, але для цього потрібно побачити, як працюють інші, тому, однозначно, так.

Голосувати

  • On 02.11.2018

0 Comments