Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Стратегічна сесія в санаторії «Червона калина». Частина 2

Стратегічна сесія в санаторії «Червона калина». Частина 2

29 серпня 2019 р. кафедра менеджменту провела другу частину стратегічної сесії, у результаті якої фактори успіху (КРІ) та перші кроки реалізації стратегічної цілі запровадження студенто-центрованої моделі навчання для підготовки менеджерів.

Процеси стратегування, які були розпочаті кафедрою у кінці 2018-2019 навчального року, знайшли своє продовження та розвиток під час стратегічної сесії, що відбувалась у мальовничому санаторії «Червона Калина» (с. Жобрин).

Стратегічна сесія проходила у форматі ТОР-фасилітації, яку проводив Руслан Костюкевич.

Нагадаємо, що під час першої частини стратегічної сесії, що відбулась в с. Хотин на базі практики НУВГП серед шести стратегічних напрямів пріоритетним визначено запровадження студентоцентрованого навчання. Під час стратегічної сесії було пропрацьовано більше 90 завдань для реалізації цього напряму, з яких у розробку взяли 16, що були структуровані у 7 кластерів.

Друга частина стратегічної сесії передбачала складання плану спільних дій. Упродовж дня нам вдалося визначити критерії успіху по усіх кластерах та напрацювати перші кроки плану дій із реалізації стратегічних цілей.

Окрім стратегування ми чудово провели час, насолоджуючись краєвидами в санаторії «Червона калина» та за дружнім обідом в комплексі «Скольмо«!

Як це все відбувалося можна побачити тут !

Дякуємо усім, хто допоміг в організації і проведенні стратегічної сесії!

  • On 31.08.2019
Tags: стратегічна сесія

0 Comments