Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Прокачай свої скіли на бізнес-симуляторі West Business Center!

Прокачай свої скіли на бізнес-симуляторі West Business Center!

З 15 жовтня 2020 року по 11 червня 2021 року усі охочі можуть спробувати себе на одній із посад віртуального підприємства.

Упродовж 30 годин під керівництвом досвідчених тренерів Ви маєте можливість попрацювати у режимі повної/часткової зайнятості на будь-якій управлінській посаді.

Чим це відрізняється від традиційного навчання і тренінгів?

 • Вас не будуть вчити як і що робити! Ви з першої ж хвилини приступаєте до роботи на робочому місці у режимі повної чи часткової зайнятості. Консультанти лише будуть допомагати Вам вирішувати проблеми і складні завдання.
 • Ви будете вчитися на своїх помилках! Єдина відмінність від справжнього бізнесу – це те, що внаслідок “ходіння по граблях” Ваша голова залишиться цілою. У Вас більше не буде можливості у житті робити помилки без наслідків.
 • У Вас не буде викладача, чи тренера! Усі завдання Ви будете отримувати лише від свого безпосереднього керівника чи інших членів команди. Роль консультантів – це фасилітування Вашої команди.

Чим це відрізняється від традиційної практики?

 • Ви зможете реально приймати рішення і спостерігати як вони виконуються! Таку можливість рідко можна отримати під час традиційної практики в організації.
 • Ви будете членом(кинею) реальної команди! Ви відчуєте всі етапи групової динаміки на собі. У Вас будуть реальні можливості прокачати свої лідерські якості.
 • Ви зможете в режимі реального часу змінювати процеси і бачити наслідки своїх рішень! На реальному підприємстві Вам це ніхто не дозволить робити!

Що ще цікавенького?

 • У Вас буде можливість працювати як віддалено, так і в офісі! Ми користуємося повнофункціональною версією Bitrix24 та застосовуємо електронний документообіг.
 • Ви спробуєте попрацювати в одній із ERP та CRM системах! Ви реально відчуєте як дані перетікають у кровоносних судинах підприємства.
 • Ви в реальному режимі часу спостерігатимете, що відбувається з Вашим підприємством! Ви навчитеся користуватися (а можливо і створювати) сучасні дашборди на основі Balanced Scorecard.
 • У Вас буде чудова нагода для інтенсивного нетворкінгу! Наші команди формуються не лише за професійним принципом, а й за гендерною ознакою та з людей різного віку.

Як потрапити в команду?

По перше, підготуйте своє резюме, в якому вкажіть управлінську посаду, на якій Вам найбільше хочеться постажуватися, і розмістіть його на одній, або на кількох платформах з пошуку роботи: http://work.ua/https://rabota.ua/https://jobs.ua/.

Обов’язково потрібно підготувати резюме в конструкторі платформи і завантажити файл резюме в форматі pdf.

Наша гра починається з моменту, коли Ваше резюме з’явиться на одній із платформ. Тому постарайтеся зробити своє резюме цікавим для роботодавців.

По друге, зареєструйтеся і вкажіть Вашу мотивацію

Наші HR-и обов’язково знайдуть Вас і якщо Ваше резюме буде заслуговувати уваги, то Вас запросять на співбесіду.

Що буде далі?

…. Ми не знаємо. Бо це вже робота Вашого віртуального офісу. Ми лише будемо координувати Вашу роботу.

Але Ви можете долучитися до наших груп в соцмережах і стежити, як будуть розвиватися події:

https://www.facebook.com/groups/real.management

https://www.instagram.com/36real_manag/

https://www.youtube.com/channel/UCzD0zCOAOi3yddAITtwFAxg/

 • On 08.10.2020

0 Comments