Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Нова команда з Інкубатора молодіжних ініціатив презентувала молодіжний проєкт «YouthTalents»!

У березні-червні 2020 року, новостворена команда з Інкубатора молодіжних ініціатив, представила ідею нової онлайн-платформи, яка вирішить проблеми молоді та роботодавців у сфері працевлаштування.

Олена Климович, Юлія Веремйова, Катерина Лазарева). Куратор проєкту – Руслан Костюкевич.

Під керівництвом Олега Ліп’яцького команда розпочала проєкт з опитування студентів щодо проблем, які виникають у них під час пошуку роботи.

Серед головних проблем, студенти назвали малу кількість вакансій за освітнім напрямом та графіком, що дозволить суміщати роботу з навчанням. Серед інших проблем, було озвучено відсутність якісного пошуку та фільтрації, неповну інформацію зі сторони роботодавців щодо обов’язків за посадою або умов праці.

Команда проєкту також дізналась думки роботодавців, з якими проблемами вони стикаються при пошуку працівників. Це надто висока вартість користування існуючими платформами, неякісні резюме та система пошуку, відсутність перевірки компетенцій та мала кількість бажаючих працювати за освітнім напрямом.

Окрім цього, команда проєкту вирішила, що майбутня платформа, повинна не лише покращити вже існуючі підходи до підбору кадрів. А й внести дещо нове!

Менеджери з підбору персоналу дуже втомлюються, читаючи велику кількість класичних резюме. Та часто можуть «не розгледіти» таланта серед купи одноманітних резюме.

Тому платформа міститиме профіль шукача роботи з промо-роликом «Це я», у якому таланти зможуть розповісти головне про себе через креативну розповідь, а також, виділитись серед інших і збільшити свої шанси на працевлаштування.

У подальшому реалізація цього проєкту потребує залучення коштів інвесторів та/або грантових конкурсів спрямованих на соціальні проєкти.

Запрошуємо також і вас поділитись баченням та думкою стосовно проєкту!

Для студентів/випускників: https://cutt.ly/3uURWgu

Для роботодавців: https://cutt.ly/iuURDrX

Переглянути захист проєкту: https://youtu.be/RHJ9DIrhYTY

А якщо вас зацікавив цей проєкт і ви бажаєте особисто прийняти у ньому участь, запрошуємо до команди. Напишіть нам — eua.projects@gmail.com

Інкубатор молодіжних ініціатив  створено завдяки співпраці кафедри менеджменту НУВГПWest Business Center та ГО “РЦЄП”  і має унікальний формат діяльності, що дозволяє молоді поряд із отриманням результатів проектів, набувати практичних навичок управління проектами (адже участь у проектах є частиною програми підготовки менеджерів в НУВГП) та розвивати свої громадянські компетентності.

Стати резидентом Інкубатора молодіжних ініціатив просто – напишіть нам свій мотиваційний лист і ми обов’язково з Вами зв’яжемося – eua.projects@gmail.com.