Маєш запитання? kaf-manag@nuwm.edu.ua

Відсвяткуй День проектного менеджменту разом із НУВГП!

Відсвяткуй День проектного менеджменту разом із НУВГП!

Людина, яка вірить, що дев’ять жінок можуть народити дитину за місяць також має своє професійне свято, що відзначається 1-го листопада. Команда активних студентів з кафедри менеджменту НУВГП пропонує відзначити управлінське свято максимально корисно та із задоволенням.

Триденне святкування розпочнеться 1-го листопада 2017 року з тренінгу “Бойова готовність до співбесіди. Головні помилки при написанні резюме”. Захід буде вести справжній професіонал своє справи – HR-директор компанії КТС Наталія Савчук. У цей же день, святкуючих очікує квест містом, в якому учасники зможуть продемонструвати свої фізичні та інтелектуальні здібності в незвичних та цікавих умовах.

Наступний день розпочнеться з цікавої інтелектуальної гри, яка відкриє для учасників всі тонкощі проектного менеджменту – розважаючись, кожен зможе освоїти нові навички та отримати унікальні знання супер-керівника!

Також на Вас чекатиме практичний тренінг ІТ-директора компанії КТС та надзвичайно талановитого спікера – Валентина Будкіна, який розповість про проблеми впровадження процесів на підприємстві.
Заключний етап свята відбуватиметься 3 листопада. Ви зможете взяти участь у конкурсі «Менеджер року», відвідати унікальний семінар під назвою «Менеджерські граблі», на якому також стане відомий переможець фотоконкурсу креативного фото.

Не втратьте можливості круто провести час, познайомитися з професіоналами українського бізнесу та звичайно ж отримати сертифікати на додаткові бали до іспитів.

Шукайте деталі конкурсів на сторінці заходу у FB та зустрічай свято менеджера у повній готовності!

Повний розклад заходів:
На тебе чекають:
01.11.17 Тренінг “Бойова готовність до співбесіди. Головні помилки при написанні резюме”. Проводить HR компанії КТС Наталія Савчук.
01.11.17 Квест містом.
02.11.17 Інтелектуальна гра.
02.11.17 Конкурс «Менеджер року».
02.11.17 Тренінг “Проблеми впровадження процесів на підприємстві”. Спікер ІТ-директор компанії КТС Валентин Будкін. Спільно з платформою взаємодій «Простір».
03.11.17 Семінар «Менеджерські граблі».

  • On 22.10.2017

0 Comments